Up

Посібники

ПРАКТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Авторський колектив: Братко Магдалена, Губа Марина, Демиденко Антон, Кудрявцева ВалентинаЮ Леонтьєв Анатолій та інші

Матеріали посібника підготовано за результатами кількамісячної навчальної програми для представників органів місцевого самоврядування, що її організувала Фундація «Україна – США» у межах проекту «Голос громадськості», фінансованого коштами   Канадського агентства з міжнародного розвитку. У тренінгах брали участь муніципальні службовці міст Коломиї (Івано- Франківська обл.), Луцька, Чернігова, Комсомольська (Полтавська обл.), Макіївки (Донецька обл.) та Алчевська (Луганська обл.). Метою навчальної програми було підвищення фахового рівня представників органів місцевого самоврядування з економічного розвитку, залучення громадськості, стратегічного управління, управління комунальною власністю та земельними ресурсами міста та, власне, практичного менеджменту. Водночас тематику застосування найкращих управлінських практик було успішно апробовано на пілотному курсі «Практичний менеджмент для працівників органів місцевого самоврядування», який був проведений Фундацією «Україна – США» протягом 2005 року спільно з Інститутом врядування ім. Карла Вінсона Університету штату Джорджія (Атенс, США). Для представників органів місцевого самоврядування, а також широкого кола читачів.

 

РЕСУРСИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ: ШЛЯХИ ФОРМУВАННЯ ТА ЕФЕКТИВНОГОВИКОРИСТАННЯ 

Автори: Гриник Олеся, Дручек Володимир

Посібник підготовлено за результатами кількамісячної навчальної програми для представників органів місцевого самоврядування, що її організувала Фундація "Україна-США" у межах проекту "Голос громадськості", фінансованого Канадським агентством з міжнародного розвитку.

МУНІЦИПАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ. ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ОКРЕМИХ ПИТАНЬ 

Автори: Коваль Петро, Хропот Сергій

Публікація здійснювалась у межах проекту "Підвищенння прозорості та підзвітності депутатів місцевих рад у прийнятті рішень з земельних питань", що його виконував Західноукраїнський регіональний навчальний центр, та проекту "Розвиток громадянського суспільства в Україні", що здійснювала Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України" та Координатор проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.