Мета проекту – впровадження інноваційної, підприємницької освіти в українських школах ІІ-III ступеню Західної України, яка розширить знання та навички молодих людей щодо започаткування та ведення бізнесу. Проект дозволить підвищити активність молоді у започаткуванні економічної діяльності, що призведе до розвитку приватного сектору, зменшення рівня бідності, а також підвищення темпу зростання робочих місць у секторі мікро- та малих підприємств.

В рамках проекту були визначені та реалізуються такі напрямки діяльності:

  1. Розробка і впровадження інноваційних інструментів навчання підприємництва для української системи освіти молоді на території Західної України з використанням польських прикладів.
  2. Підготовка професійної групи українських тренерів, які професійно володіють інноваційними методами навчання підприємництва для проведення занять з молоддю в українських школах.
  3. Опрацювання української методології викладання підприємництва з використанням інноваційних освітніх інструментів для шкіл ІІ-III ступеню.
  4. Закладення тривалої співпраці між польськими та українськими освітніми та адміністративними середовищами у сфері організації і промоції навчання підприємництва з використанням інноваційних освітніх інструментів у школах.
  5. Поширення корисного досвіду, пов’язаного з функціонуванням системи навчання підприємництва з використанням інноваційних освітніх інструментів в школах серед української місцевої адміністрації та освітніх і економічних середовищ.

На сьогодні в рамках проекту завершено підготовку групи українських тренерів, які професійно володіють інноваційними методами навчання підприємництва та розпочато проведення пілотних уроків у вибраних школах Львівської, Волинської та Хмельницької областей.

Окрім зазначених напрямів проекту, у січні місяці стартує регіональний конкурс „JUNIOR BIZNESU” метою якого є промоція підприємництва серед молоді загальноосвітніх повних середніх шкіл (ЗОПСШ). Суть конкурсу – розробка найкращої бізнес-ідеї, яку можна реалізувати на практиці.

Для проведення Конкурсу, який триватиме з середини січня до початку травня 2014 року, створені журі та Почесна рада конкурсу. Конкурс проводиться у 2 етапи: на першому етапі, який буде відкритий для всіх бажаючих, журі відбере найкращі пропозиції. Переможцям першого етапу  буде запропоновано оформити свою заявку де  у бізнес-проект. На другому етапі будуть відібрані найкращі бізнес-проекти. Завершиться конкурс урочистою церемонією відзначення переможців. Головним призом Конкурсу є навчальна поїздка команди до Польщі.