Західноукраїнський регіональний навчальний центр у Львові спільно з Малопольським Інститутом місцевого самоврядування та адміністрації в Кракові в рамках проекту «Ініціативна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» розпочав цикл навчальних сесій для відібраних учасників проекту-викладачів начальних закладів професійної освіти Львівської, Волинської та Рівненської областей. 

         Зокрема, 21-23 вересня 2016 року у м. Львів  кваліфіковані польські експерти Войцех Одзімек, Давід Хоінкіс, Дорота Коптєв, Кшиштоф Хмеляш провели Навчальну сесію 1 у форматі семінарів-майстерень.

             Під час першої навчальної сесії були розлянуті такі актуалні теми: 

    • Особливості професійного навчання (Очікування ринку праці та системи професійного навчання. Очікування роботодавців щодо кваліфікації робітників – аналіз досліджень. Дефіцит професій і навичок.Модульна освіта.Форми співпраці навчальних закладів з роботодавцями);
    • Підприємницький дух як детермінант започаткування господарської діяльності особами, що отримали професійну освіту; 
    • Бізнес-план як інструмент реалізації бачення економічної діяльності, заснованої на власних професійних компетентностях (Структура бізнес-плану.Зміст окремих частин бізнес-плану. Аналіз ринку та стратегічний аналіз);
    • Аналіз компетентностей та схильностей на фоні економічної реальності (Компетенції підприємця аналізувати та приймати рішення.).

             Атмосфера на  сесії була запальною та енергійною. Наступна навчальна сесія відбудеться 6-8 жовтня 2016р. у м. Львів.