В рамках реалізації проекту "Ініціативна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання" 16 вересня 2016 в м. Івано-Франківську, в конференц-залі готелю «Станіславів», відбувся круглий стіл на тему "Проблеми професійно-технічної освіти та очікування роботодавців щодо підготовки кваліфікованих кадрів навчальними закладами на території Західної України". 

         Це була робоча зустріч представників різних середовищ, а саме – бізнесу, органів управління освітою на регіональному та районних рівнях, представників освітніх установ професійного профілю та регіональних управлінь праці і центрів зайнятості. 

       Одним з елементів зустрічі була презентація найбільш важливих моментів "Звіту про перешкоди у підвищенні якості професійної та бізнес освіти в професійно-технічних навчальних закладах та ВНЗ І-ІІ ст., та про основні потреби і очікування роботодавців відносно рівня кваліфікації випускників цих закладів на Західній Україні", який був результатом кількамісячних досліджень і аналізу в рамках проекту.

     Також, одним із найважливіших завдань круглого столу було проведення дискусії, що дозволить поглибити і доповнити дослідження і визначити шляхи підвищення якості професійно-технічної та підприємницької освіти в українських навчальних закладах. На підставі одержаних в дослідженнях даних були зроблені висновки щодо основних проблем в професіно-технічній освіті та напрямків її реформування.