МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС “ЮНІОР БІЗНЕСУ”

 

До уваги директорів, вчителів та учнів ЗОШ Львівської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей!

Оголошується МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС “ЮНІОР БІЗНЕСУ” для учнів шкіл IІ-III ступеню.


В рамках українсько-польського проекту “Ініціативна молодь 3 – практичні інструменти навчання підприємництва в українській системі освіти” проводиться конкурс на найкращу ідею підприємницької діяльності для молоді загальноосвітніх повних середніх шкіл Львівської, Волинської, Рівненської та Хмельницьких областей. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми “Польська допомога задля розвитку 2015”.

Конкурс полягає у розробці і презентації найцікавішої ідеї для підприємницької діяльності, придуманої, описаної і заявленої молодими людьми, які братимуть участь. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти.


Мета конкурсу “ ЮНІОР БІЗНЕСУ ”: формування підприємницьких якостей серед учнів загальноосвітніх навчальних  закладів Львівської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

Учасниками Конкурсу можуть бути групи (команди) з 3-х учнів 8-10 класів загальноосвітніх  шкіл зазначених областей. Команду очолює  учитель-опікун/тренер, на якого покладено методичну та організаційну підтримку конкурсних команд. Опікун не  є членом конкурсної команди.

Для участі у  конкурсі необхідно подати реєстраційну анкету встановленого зразка  до 15 вересня 2015 року на адресу організатора конкурсу. ("Регламент конкурсу"), а також формуляр анкети доступний на інтернет-сторінці Західноукраїнського регіонального навчального центру  www.zurnc.org

Перелік зголошених команд буде опубліковано на інтернет-сторінці ЗУРНЦ. Команду буде внесено до списку учасників  не пізніше, як через  два дні після подання реєстраційної анкети.


Час тривалості Конкурсу:

Конкурс триває з 8 червня 2015 року до дня оголошення результатів, яке відбудеться 15 жовтня 2015 року.
Конкурс реалізовується в 3 етапи:

І  етап  –  подання реєстраційних анкет (“Реєстраційна картка”) з 8 червня 2015 року до 15 вересня 2015 року;

ІІ етап  – подання заявки–ідеї (“Опис бізнес-ідеї”) з 15 вересня по 30 вересня 2015 року. До другого етапу допускаються команди, які пройшли відбір за результатами першого етапу.

ІІІ  етап  – фінальний, презентація та продукт бізнес–ідеї – 15 жовтня 2015 року.

Нагорода для переможців – тижневий навчальний візит  до Польщі  (листопад 2015 року)
Вся інформація про Конкурс опублікована на інтернет-сторінці  www.zurnc.org  
Контактна особа, відповідальна за надання консультацій щодо участі в конкурсі та за прийом конкурсних пропозицій:

Петро Мавко, 
конт. тел.: +38 (067) 6737014,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.